Hizmetlerimiz

 

Lisans Tezi

 

4 yıllık üniversite lisans bitirme çalışmaları, belirlenen konu üzerinden geniş bir kaynak taraması yapılarak oluşturulur.  Tez çalışması hazırlarken yapılan literatür taraması uzun zaman ve emek isteyen bir iştir. Çünkü belirlemiş olduğunuz tez konusu hakkında yapılacak literatür taraması, yayınlanmış ve yayınlanmamış eserlerde, kütüphane kaynaklarında, görsel, işitsel ve yazılı medyada tek tek araştırılarak ön çalışma olarak kaynak oluşturmak gerekir. tezdanisman.com olarak profesyonel kadromuzla bu konuda 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasın da danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 

Yüksek Lisans Tezi

 

Yüksek Lisans tezi hazırlamak, büyük özen gösterme ve fazlasıyla vakit harcama gerektiren bilimsel bir çalışma niteliğindedir. Tüm bu süreçlerin dışında tez yazım formatı hakkında da ayrıntılı şekilde bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Bu işlemlerin tamamının bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerekir.

Yüksek lisans çalışmalarında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunları yapmadığınız taktirde çalışmanızın geçmesi olanaksız hale gelmektedir. Tam bu aşamada tez hizmeti merkezi olarak uzman ekibimiz aşağıda maddeler halinde tarafınıza sunulan yapılması gerekenler konusunda titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

 • Yerli, Yabancı Kaynaklar Yayınlanmış Dergiler ve Makaleleri Bulmanız,
 • Çalışmanızın Kurgusunu ve Dizgisini Sağlamanız,
 • Çalışmanızın taslağını oluşturmanız,
 • Çalışmanızın yaratıcılığı  tarzında bir çalışma yapmanız adına copy paste yapmamanız,
 • Çalışmanın içerisinde giriş, özet, abstract, önsöz, kaynakça, dipnot, kapak, içindekiler tablolar listesi, şekiller listesi, sonuç  kısımlarının hazırlamanız gerekmektedir.

 

Tez çalışması hazırlarken yapılan literatür taraması uzun zaman ve emek isteyen bir iştir. Çünkü belirlemiş olduğunuz tez konusu hakkında yapılacak literatür taraması, yayınlanmış ve yayınlanmamış eserlerde, kütüphane kaynaklarında, görsel,

işitsel ve yazılı medyada tek tek araştırılarak ön çalışma olarak kaynak oluşturmak gerekir. tezdanisman.com  olarak profesyonel kadromuzla bu konuda 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında Yüksek Lisans tez çalışması hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasın da danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 

 

Doktora Tezi

 

Tez çalışması hazırlarken yapılan literatür taraması uzun zaman ve emek isteyen bir iştir. Çünkü belirlemiş olduğunuz tez konusu hakkında yapılacak literatür taraması, yayınlanmış ve yayınlanmamış eserlerde, kütüphane kaynaklarında, görsel, işitsel ve yazılı medyada tek tek araştırılarak ön çalışma olarak kaynak oluşturmak gerekir. Profesyonel literatür tarama uzmanlarımız, ulusal veya uluslararası yayınlanmış ve yayınlanmamış eserleri, kütüphane taraması yaparken bir başka uzman ekibimiz yazılı ve görsel medyayı taramaktadır. tezdanisman.com olarak profesyonel kadromuzla bu konuda 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında Doktora tez çalışması hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasın da danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 

Uzmanlık Tezi

 

Uzmanlık tezi hazırlamak, büyük özen gösterme ve fazlasıyla vakit harcama gerektiren kariyer basamaklarında önemli bir çalışma niteliğindedir. Tüm bu süreçlerin dışında tez yazım formatı hakkında da ayrıntılı şekilde bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Bu işlemlerin tamamının bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerekir.

Tez çalışması hazırlarken yapılan literatür taraması uzun zaman ve emek isteyen bir iştir. Çünkü belirlemiş olduğunuz tez konusu hakkında yapılacak literatür taraması, yayınlanmış ve yayınlanmamış eserlerde, kütüphane kaynaklarında, görsel, işitsel ve yazılı medyada tek tek araştırılarak ön çalışma olarak kaynak oluşturmak gerekir. tezdanisman.com olarak profesyonel kadromuzla bu konuda 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında Uzmanlık tez çalışması hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasın da danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 

 

İngilizce Çeviri Danışmanlığı

 

İngilizce çeviri çalışmalarının hazırlanması noktasında ileri derecede bilgi ve tecrübe açısından yeterli uzman kadroya ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm çalışma sürecinde olduğu gibi İngilizce çeviri hizmetlerinin yerine getirilmesinde titiz bir çalışma hassasiyeti göstererek her türlü danışmanlık hizmeti tarafımızdan temin edilecektir.

tezdanisman.com olarak profesyonel kadromuzla bu konuda 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında İngilizce Çeviri hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasında danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 

İstatistik Veri Analizleri (SPSS)

 

Akademik çalışmalarda, bilimsel araştırmalarda, çeşitli istatistikî değerlerden çeşitli bulgular elde etme, grafik, tablo, vb. görsellerin oluşturulabildiği  en sık kullanılan veri analiz programlarından biri de SPSS veri analiz programıdır.

Tez çalışmalarında, verilerin sisteme girilmesi ile anlamlı sonuçlar tespit etmek ve araştırma çalışmasını gereğine uygun haline getirip tespitler, yorumlar yapmak SPSS veri analiz programını profesyonelce kullanan uzman ekibimizin uzun yıllar boyunca yapmış olduğu hassasiyet gerektiren bir işlemdir.

tezdanisman.com olarak profesyonel kadromuzla SPSS Analizi hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasın da danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 

 • Redaksiyon (Tezi Yazım Kurallarına Göre Düzenleme, Revize Çalışması, Sayfa Ekleme – Çıkarma vs…) Hizmeti

El yazımı dökümlerin bilgisayar ortamına aktarımı, ve hazırlamış olduğunuz çalışmalar, projeler ve tez çalışmalarınız üniversitenizin yönergesine göre düzenlenir.
Tüm yazılı eserlerin yayınlanmadan önce dil ve şekil bakımından incelemesi yapılarak düzenleme işlemi gerçekleştirilerek gerektiğinde konu, başlık, tablo, grafik ve sayfa vb. ekleme ve çıkarımı, revize çalışması yapılarak basıma hazır hale getirilir.

tezdanisman.com olarak profesyonel kadromuzla Redaksiyon (Revize)  çalışması hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasın da danışman arkadaşlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 

 • Taslak Çalışması,
 • İçindekiler Doküman Hizmeti,
 • Konu Seçimi,
 • Tez Öneri Formu,
 • Araştırma Raporu
 • Çeşitli Dillerde Çeviri Yardımı

 

Hızlı, pratik, titiz ve her biri alanında profesyonel kadromuz ile İngilizce, Almanca, Fransızca, Osmanlıca, Arapça vs. dillerinde çeviri hizmetleri vermekteyiz. Çeviri işlemlerimiz konusunda detaylı bilgi almak için sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasında danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 • Proje Ödevi Danışmanlığı,
 • Sunum Ödevi Danışmanlığı,
 • Makale Yazımı,
 • Kitap Özeti Yardımı,
 • Dönem Ödevi Yardımı,
 • Hakemli Dergilerde Yayınlanan Makale Danışmanlığı,
 • İngilizce Bitirme Tezi Danışmanlığı,
 • AB Projeleri Danışmanlığı,
 • İntihal Azaltma

ve bunlara benzer birçok konularda sizlere hızlı, özgün ve kaliteli hizmetler sunma çabası ve heyecanını hiç kaybetmemiştir.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.