İntihal Nedir ?

Lisans, Yüksek lisans ve Doktora tezlerinde ya da proje ödevlerinde intihal oranına çok dikkat edildiği bilinmektedir. Üniversitelerin çoğunluğunda intihal oranları %20 ve %30 arasında değişiyor. Hazırladığınız tezde eğer alıntı varsa danışman hocanız intihal tespit programı olan turnittin sayesinde bunu hemen anlayacaktır.

İntihal düşürmeyi kelime dağarcığı geniş, yazım kurallarını bilen ve yeri geldiğinde uzun paragraflar kurabilen uzman, profesyonel ekibimiz yapmaktadır. İntihal düşürürken tıkanılan yerlerde, kelimelere şöyle bir göz gezdirmek, yazım kurallarını düzenlemek ve alıntı yapmadan yazımı gerçekleştirmek intihal düşürme aşamasını daha hızlı hale getirmektedir. Sonuç olarak intihal düşürme konusunda uzman ekibimiz size yardımcı olacak, bu işin uzmanı tezdanışman.com ailesi olarak yanınızdayız.

İntihal düşürme ücreti intihal raporu alındıktan sonra verilmektedir. Elinizde intihal raporu varsa fiyat verebiliriz. Eğer intihal düşürmeyi biz yapacaksak, intihal raporu sonrası çıkan sonuç doğrultusun ücret belirlenir. Tarafınızca onaylandıktan sonra tezinizin intihal oranını %5’e kadar düşürebiliriz.

 

Leave a Comment