Redaksiyon

Redaksiyon (Tezi Yazım Kurallarına Göre Düzenleme, Revize Çalışması, Sayfa Ekleme - Çıkarma vs...) Hizmeti
El yazımı dökümlerin bilgisayar ortamına aktarımı, ve hazırlamış olduğunuz çalışmalar, projeler ve tez çalışmalarınız üniversitenizin yönergesine göre düzenlenir.
Tüm yazılı eserlerin yayınlanmadan önce dil ve şekil bakımından incelemesi yapılarak düzenleme işlemi gerçekleştirilerek gerektiğinde konu, başlık, tablo, grafik ve sayfa vb. ekleme ve çıkarımı, revize çalışması yapılarak basıma hazır hale getirilir.
tezdanisman.com olarak profesyonel kadromuzla Redaksiyon (Revize) çalışması hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasın da danışman arkadaşlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.
 Taslak Çalışması,
 İçindekiler Doküman Hizmeti,
 Konu Seçimi,
 Tez Öneri Formu,
 Araştırma Raporu
 Çeşitli Dillerde Çeviri Yardımı

Hızlı, pratik, titiz ve her biri alanında profesyonel kadromuz ile İngilizce, Almanca, Fransızca, Osmanlıca, Arapça vs. dillerinde çeviri hizmetleri vermekteyiz. Çeviri işlemlerimiz konusunda detaylı bilgi almak için sitemizin iletişim bölümündeki talep formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçiniz. Sonrasında danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizinle görüşme sağlayacaklardır.

 Proje Ödevi Danışmanlığı,
 Sunum Ödevi Danışmanlığı,
 Makale Yazımı,
 Kitap Özeti Yardımı,
 Dönem Ödevi Yardımı,
 Hakemli Dergilerde Yayınlanan Makale Danışmanlığı,
 İngilizce Bitirme Tezi Danışmanlığı,
 AB Projeleri Danışmanlığı,
 İntihal Azaltma
ve bunlara benzer birçok konularda sizlere hızlı, özgün ve kaliteli hizmetler sunma çabası ve heyecanını hiç kaybetmemiştir.

//tezdanisman.com/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg
//tezdanisman.com/wp-content/uploads/2019/06/info_icon_9.png