TÜRKİYE’NİN İLK KURUMSAL TEZ MERKEZİ

Türkiye’nin ilk Kurumsal Tez Merkezi olarak hizmet sunan tezdanisman.com, size ait zamanın değerini en iyi biçimde kullanmanız için hizmet sunmaktadır. Ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora tezlerinizde size profesyonel hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

2002 yılından bu yana, gerek akademik kadromuz, gerek yeniliklerimiz ve gerekse deneyimlediğimiz eser ve çalışmalarla sizlere her gün daha iyi hizmet sunmak için en iyi tez merkezi olmak için çalışmaktayız.

Tez çalışması, uzun ve meşakkatli bir sürecin ürünüdür. Bu süreç, profesyonel ellerde çok daha başarılı ve kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin ilk ve en iyi tez merkezi olarak, size sürecimizi kısaca anlatmak isteriz.

Başlangıç olarak en iyi konu seçimi için size örnek konu başlıkları ve alt başlıklar sunmaktayız. Branşınız hukuk, iktisat, maliye, uluslararası ilişkiler, muhasebe, güzel sanatlar, matematik ve diğer tüm branşlarda olabilir. Size ihtisaslaşmış akademisyenler vasıtası ile birçok spesifik konu başlığı sunmaktayız. Siz ise bu konu başlıkları içerisinden branşınız ve mesleğinize katkıda bulunacak konu seçimini yapacaksınız.

İkinci önemli aşama da, kaynak taraması aşaması olmaktadır. Başarılı bir tez merkezi, bu taramanın çalışmanın gidişatını belirleyeceğini bilmektedir. Lisans tezlerinde en az beş yabancı kaynak, yüksek lisans çalışmalarında beş ve üzeri, doktora çalışmalarında ise en az 20 yabancı kaynak taranmaktadır. Öğrenim diliniz de bu süreçte yapılacak kaynak taramasına hizmet etmektedir. Hangi dilde eğitim almakta iseniz, o alana yönelerek kaynak taramasına ağırlık verilmektedir.

Bir diğer önemli husus da, çalışmamızın nicel ya da nitel bir çalışma olmasına bağlı olarak değişim göstermektedir. Bu ayrıma, teorik ve pratik çalışma ayrımı da dahil edilebilmektedir.
Tez çalışmamızın içerisinde anket, mülakat ya da benzeri bir saha araştırmasının var olması da muhteviyatını genişletmektedir. Sadece ‘’Literatür Taraması’’ değil, bunun yanında saha araştırmasının var olması, evren, örneklem ve diğer unsurları gündeme getirmektedir.

Tez merkezi olarak, tezdanisman.com 2002 yılından beri, uzman kadrosu ve deneyimi ile sizlere profesyonel destek sunmakta ve her geçen gün eser sayısı ve niteliğini zenginleştirmektedir. Yardımımıza ihtiyaç duyduğunuz her an ‘’İLETİŞİM’’ butonundan bize ulaşmakta çekinmeyiniz.

//tezdanisman.com/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg
//tezdanisman.com/wp-content/uploads/2019/06/info_icon_9.png