S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 • Neden tezdanisman.com danışmanlık hizmetlerini tercih etmeliyim?

Öncelikle uzman olduğumuz konularda çalışma yapıyoruz. Her biri kendi branşında uzman profesyonel kadroya sahibiz. Sahip olduğumuz profesyonel kadromuzun uzmanlık alanlarında gelen çalışma tekliflerine olumlu yanıt veriyoruz. Bunun yanında ihtiyaçlarınızın ne olduğunu ve ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Yapmamız gerekenlerin yanında neler yapmamamız gerektiği konusunda da bilgi sahibi olduğumuzdan her biri özgün çalışmalarla taleplerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

 

 • Bir Çalışma Yapılmasını Nasıl Talep Edeceğim?

Sitemizde bulunan iletişim kısmından danışma formunu dikkatle ve olabildiğince ayrıntılı doldurup, bize iletirseniz size en kısa zamanda ulaşacağız. Danışma formunu doldurmadan bize ulaşmak istiyorsanız tezdanismanlikmerkezi@hotmail.com adresine göndereceğiniz bir e-posta veya belirtilen saatler içerinde 0544 617 44 34 numaralı iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

 

 • Ödeme yapmadan çalışmaya başlamanız söz konusu olabilir mi?

Anlaşılan ücretin bir kısmını almadan çalışmaya başlamamız maalesef mümkün değildir.

 

 • Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Şu an için sadece banka havalesi ile ödeme yapılması mümkündür.

 

 • Ödeme tek seferde mi yapılıyor?

Hayır. Teslim zamanına göre birden çok sayıda taksit yapabiliyoruz. Süreniz kısıtlı değil ise genellikle 2 veya 3 taksit yapmaktayız. Önemli olan taksit sayısından ziyade, teslime kalan zamandır. Çünkü belirtilen taksitlerden biri yatırılmadan çalışmanıza başlamıyoruz. Dolayısıyla önce ödeme, sonra ilerleme yapılması şeklinde bu süreç tekrarlanarak devam ediyor. Kısacası önce ödeme yapıyorsunuz, sonrasında ödemeye karşılık gelen miktarda çalışmayı size teslim ediyoruz.

 

 • Tezdanisman.com’a nasıl güvenebilirsiniz?

Kabul etmek gerekir ki sizin açısından bakıldığında küçük de olsa bir risk göze çarpmaktadır. Ayrıca sürekli iletişim halinde olmamız ve bankalar üzerinden ödemeleri gerçekleştirmemiz sebepleriyle sorun yaşanmayacağını garanti etmekteyiz. Hepsi bir yana ödemenin tamamını yapmayacağınızdan dolayı, ilk aşamada sürecin yolunda gidip-gitmediğini gözlemleyebileceksiniz.

 

 • Çalışmaların özgün olduğundan nasıl emin olabilirim?

Sizden özgün çalışmalar yapmak için ücret aldığımızın farkındayız. Bu sebeple özgünlüğü ölçen bilinen intihal programlarında (turnittin vb.) çalışmanızı test ediyoruz.

 

 • Anket içeren çalışmalarda neler yapmam gerekmektedir?

Anket içeren tez/proje/makale çalışmalarında saha uygulaması süreçleri çalışma sahibine aittir. Normal şartlarda sadece anketle ilgili analizler ve bulguların yorumlanması aşamaları tezdanisman.com danışmanlık hizmetine aittir.

 

 •    Olası sorunlar karşısında ne yapacağım?

Olası problemleri minimize etmek adına, ara süreçlerde çalışmanızı biz size, siz de danışmanlarınıza gönderiyorsunuz ve düzenli olarak geri bildirim almaya gayret gösteriyoruz. Hocalardan gelen geri bildirimler ışığında çalışmaları revize etmek bizim sorumluluğumuzdadır. En ciddi sorun intihaldir ve biz bunu yapmayacağımızı taahhüt etmekteyiz. Dolayısıyla bunun dışında ciddi bir eleştiri gelse dahi, araştırmanızı danışman hocanın istediği hale getireceğiz. Çalışmanız, gerekli yönlendirmeler ışığında zamanla danışmanın istediği hale gelmektedir.

 

 • Bana Gönderdiğiniz Çalışmayı Beğenmezsem Ne Olacak?

Beğenmeme gerekçeniz bize çalışma hakkında eksik ve/veya yanlış bilgi ya da veri sağlanmasından kaynaklanmıyorsa, gereken düzeltmeler sizi mağdur etmeyecek biçimde ve mümkün olan en kısa sürede – bilginiz dahilinde – gerçekleştirilecektir. Çalışmalara ilişkin olarak belirli aralıklarla gönderdiğimiz güncellemeler ile buna sizden gelecek geri bildirimlerin temel hedefi, söz konusu olasılığı en aza indirmektir. Çalışmanın beğenmediğiniz yönleri ve bölümleri çalışma onaylanırken kabul edilen koşullar altında revize edilecek ve tekrar beğeninize sunulacaktır.

 

 • Gizlilik İlkenizi Açıklar mısınız?

Kişisel bilgileriniz üçüncü kişilerle ya da kurumlarla hiçbir şekilde paylaşılamaz. Çalışmalarımızı double-blind (çift kör) tekniğinden yararlanarak uzman ekibimizle paylaşmaktayız. Bunu açmak gerekirse, ne siz projenizde çalışacak uzman kadronun kişisel bilgilerine ulaşabileceksiniz, ne de uzman kadromuz sizin bilgilerinize ulaşabilecektir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği, size ve emeğimize saygımızın doğal bir sonucudur ve işimizin en önemli parçasıdır.

 

 • Tezdanisman.com danışmanlık firmamız, hangi hususları yerine getirmemektedir?

Aşağıdaki durumlar, çalışma ilkelerimiz ile ters düşmektedir. Bunlardan biri veya birkaçı ile karşılaşılması durumunda anlaşma dışına çıkılmış olacaktır. Bu durum sonucunda taleplerin yerine getirilmesi ya mümkün olmayacak ya da mümkün olsa bile ekstra ücretlendirme yapılacaktır.

 

 1. Yazılı olarak bize ilettiğiniz çalışma bilgi formunda yer almayan talepler,
 2. Ödemesi yapılmayan konularla ilgili sürecin devam etmesi,
 3. Belirli miktar ilerleme sonrasında konunun tamamen değişmesi,
 4. Başlangıç aşamasından sonra araştırma (metodoloji) yönteminin değişmesi,
 5. Sayfa sayısının konuşulan çerçevenin dışına çıkması,
 6. Danışman onayına sunulmadan talep edilen öğrenci revizeleri,
 7. Kitap satın alınması talebi,
 8. Uzun dönemli bir akademik çalışmanın tek seferde bitirilmesi talebi,
 9. Öğrencinin konu başlığını bize iletmemesi, kısıtlı bilgi vermesi veya gerekli şeffaflığı sağlamaması gibi sebeplerle çalışmanın tam istenilen hale getirilememesi sonucu ortaya çıkan revizeler,
 10. Teslim akabinde on beş (15) günden sonraki düzenleme ve diğer talepler.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.