Tez Fiyatları

Tez fiyatları, tezin içeriği, sayfa sayısı, anabilim dalı ve benzeri özellikler baz alınarak değişiklik göstermektedir. Ancak sizin alanınızda edinmiş olduğunuz bilgi birikiminiz sayesinde bu fiyatların ne denli mantıklı ne denli mantıksız olduğunu kıyaslamanız söz konusu olmaktadır.

Örnek verilecek olunduğunda, yalnızca literatür taraması yapılacak olan bir Yüksek Lisans Tezi ortalama 60-80 sayfa aralığında, içerisinde herhangi bir uygulama söz konusu olacak ise minimum 100-120 sayfa aralığında olacaktır. Tez fiyatlarında 100 sayfa ve üzerindeki yazımlarda sayfa ücretlendirmesinde de indirime gidilmektedir. Örneğin Doktora tezlerinin minimum 100-150 sayfa aralığında yazıldığı düşünüldüğünde, içerisinde regresyon analizi, SPSS Uygulaması, mülakat-görüşme ve diğer uygulamalardan biri veya birkaçı olacak ise bu durum baz alınarak süre ve ücrette değişimler yaşanmaktadır.

Tez fiyatlarının çok yüksek olması sizi rahatsız ederken, bu fiyatların çok düşük olması da sizi rahatsız etmelidir. Bunun nedeni ise elinize geçecek materyallerin ve elinize geçecek ise bahsedilen eserin niteliğinden şüphe edilmesidir. Tez yazımı çok ciddi bir meseledir. Bu nedenle tezdanisman.com ekibi ile şirket bünyesinde size resmi bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Leave a Comment